Poszukujemy pracowników

pracownic produkcyjnych na pełny etat

(nie wymagamy listu motywacyjnego i CV)

Twoja przyszłość, jako pracownik / pracownica produkcji w firmie Frankenberg

- CO TOBIE OFERUJEMY -

Przystanek autobusowy przed drzwiami & bezpłatny parking:
Nasza lokalizacja ma dogodne położenie komunikacyjne i oferuje dobre warunki komunikacji autobusowej i samochodowej.
System mentorski:
Chcemy, abyś czuł /czuła się komfortowo. Dlatego od początku będzie ci towarzyszyć kolega lub koleżanka, który/a będzie cię wspierać we wszystkich kwestiach.
Bezpłatny lunch:
Dobrym jedzeniem możemy zdobyć punkty. Dlatego zapewniamy naszym pracownikom bezpłatne obiady i świeże owoce przez cały dzień.
Każdy weekend wolny:
W weekendy nikt nie musi pracować. Dla osób, które chcą pracować także w soboty, oferujemy dobrowolne zmiany w soboty z dodatkowym wynagrodzeniem.
Więcej niż 13,50 euro za godzinę:
Dobra praca musi być doceniona. Dlatego płacimy więcej niż 13,50 euro za godzinę i przywiązujemy dużą wagę do terminowego wypłacania wynagrodzenia.
ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ
NASZA PODRÓŻ
Dalsze korzyści:
  • Zakładowy program emerytalny i świadczenia kapitałowe
  • Klub biegowy oraz imprezy firmowe i rodzinne
  • Doceniające przedsiębiorstwo rodzinne
  • Zarządzanie zdrowiem firmy

Twoje zadania

  • Układanie i porcjowanie gotowych posiłków (ready meals)
  • Pakowanie gotowych posiłków zgodnie z podaną specyfikacją opakowań

Twoje talenty i umiejętności

  • Niezawodność i umiejętność pracy w zespole
  • Myślenie i działanie zorientowane na jakość
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (praca na 2 zmiany 06:00 - 24:00)
  • Doświadczenie w obszarze produkcji jest dodatkowym atutem
"Myślę, że to wspaniałe, że jest darmowa stołówka i że zawsze otrzymasz pomoc, kiedy jej potrzebujesz."
L. Sanchez
"Jeśli masz problem, zawsze możesz liczyć na życzliwe ucho i osobę kontaktową - tutaj jesteś postrzegany jako osoba, a twoja praca jest doceniana."
Oana P.
"Lubię przychodzić do firmy Frankenberg, ponieważ bardzo cenię sobie międzywydziałowe poczucie 'my' w zespole, a także uczciwe, punktualne wynagrodzenie."
S.A.

Frankenberg

Od 1985 roku, jako przedsiębiorstwo rodzinne i producent, z pasją zajmujemy się opracowywaniem i produkcją mrożonych posiłków dla międzynarodowych linii lotniczych.
Ponieważ sukces indywidualnego klienta na jego rynku jest dla nas bardzo ważny, dostosowujemy każde menu dokładnie do jego potrzeb. W ten sposób myślimy i działamy długoterminowo, mając na celu bycie zawsze najlepszym w swojej klasie partnerem, a najlepiej "zewnętrznym działem" naszego klienta.

Bezstresowy proces aplikacji

Teraz: Aplikacja online

Możesz z łatwością złożyć wniosek poprzez nasz prosty formularz aplikacyjny w mniej niż 60 sekund.

Nasza ocena

Następnie poświęcimy trochę czasu, aby sprawdzić, który dział najbardziej Ci odpowiada i skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną

Po kilku dniach zaprosimy Cię na osobistą rozmowę z kierownikiem działu i działem HR, dlatego bardzo ważne jest, abyś podał/a nam swoje dane kontaktowe.

Informacje zwrotne

Jeśli nas przekonasz, powiemy Ci o tym jak najszybciej. Jeśli przekonamy Cię również do siebie, to wspólnie uzgodnimy datę rozpoczęcia pracy i ustalimy termin podpisania umowy.

Twój pierwszy dzień

Pierwszego dnia Twojej w pracy Twój mentor oprowadzi Cię po zakładzie produkcyjnym i odpowie na wszelkie pytania i sugestie.

Masz jeszcze pytania?